Galvenā

SIA „Baltiks EAST” ir uzņēmums ar ilgstošu pieredzi linšķiedras, auklu un linu dzijas ražošanā. 97% no saražotās produkcijas tiek eksportēti. Lai nodrošinātu ražošanu ar vietējām izejvielām 2011.gadā tika uzsākta linu audzēšana, ar mērķi aizvietot importētās izejvielas. 2012.gadā linu sējumu platības sastādīja 600 ha. Tika iegādāta linu novākšanas tehnika no Beļģijas un Holandes. Linu produkcijas eksportam nākotnē ir lielas perspektīvas. Pasaulē tiek paprasīta bioloģiski tīra produkcija. Linšķiedras noieta tirgi ir papīra un automobiļu rūpniecība.Viens no netradicionālajiem pielietojumiem ir linu pielietošana polimēru materiālu stiegrošanai stikla šķiedru vietā. Lini ir atjaunojama izejviela un jau 2015.gadā plānots audzēt 2000 ha lielās platībās, kas ļaus izvirzīt Latviju par vienu no vadošajiem partneriem valstiskajā līmenī šķiedraugu audzēšanas nozarē visā Eiropā. 2013.gadā martā Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājies projektu „Sia „Baltiks EAST” linu pārstrādes rūpnīcas izveide” pasākuma „Lauksaimniecības produktu pievienotās vērtības vadīšana” ietvaros. Plānotā rūpnīcas jauda linu stiebriņu pārstrāde 2000 kg/stundā.

cliphome...Ar milestību pret cilvēku un apkārtējo vidi!

 Linkopība ir viena no tradicionālajām nozarēm Latvijas lauksaimniecībā. Lini ir viena no vecākajām kultivētam kultūrām, kuras audzētas no aizvēsturiskiem laikiem. Tie ir brīnišķīgs ekoloģiski tīru izejvielu, kā arī galīgā produkta, paraugs. Cilvēces nākotne – naturālo šķiedru ražošana..

Latviešu - Beļģijas kompānijas Baltiks East darbības spektrs ir pietiekami plašs: no linšķiedras, linu lentas, linsēklu eksporta līdz gatavās produkcijas ražošanai no linšķiedras. Mēs strādājam Krievijas, Baltkrievijas, ka arī Ukrainas un Baltijas valstu tirgos.

cliphome1

 2011. gadā SIA ”Baltiks EAST” attīstot savu uzņēmējdarbību ir uzsācis patstāvīgu kravaspārvadājumu nodrošinājumu. Tādējādi saviem partneriem un klientiem nodrošinot savlaicīgu kravas piegādi vai tās savākšanu. Kravas pārvadājumi tiek īstenoti ne tikai savām vajadzībām, bet arī sniedzot šo pakalpojumu citiem uzņēmumiem. Pārvadājumi tiek nodrošināti visā Eiropas Savienības teritorijā, kā arī Baltkrievijā.

SIA "Baltiks East" vienmēr ir Jūsu rīcībā! Zvaniet mums pa tel. (+371) 646 07287 darba laikā, sūtiet ziņojumus pa faksu (+371) 646 07288 vai uz e-pastu baltiks@apollo.lv un latlin@apollo.lv..

Tел. (+371) 64607287

Факс (+371) 64607288

2011. SIA "Baltiks East Ltd."